Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Mickey Mouse Louis Vuitton Transparant & Zwart + Spiegeleffect achtergrond in de Led Showcase. Essentieel object om je huis mee te decoreren en vreugde te brengen in je interieur. Werk genummerd, gedateerd en met de hand gesigneerd. Geleverd met certificaat van echtheid. Zeer beperkte oplage. Afmetingen van het standbeeld: 30cm x 18cm Afmetingen van de vitrine: 43cm x 29cm New'Artsy X is een kunstenaar geïnspireerd door moderne en hedendaagse trends in de wereld van oenologie en luxe champagne, hij vindt daar inspiratie bij de realisatie van zijn werken. hij gebruikt ook graag werken van beroemde kunstenaars om zijn persoonlijke toets en zijn artistieke delirium toe te voegen. Hij is een van de weinige kunstenaars die de Blauwe Majorelle gebruikt bij de realisatie van enkele van zijn werken. Wordt verzonden met track & trace + verzekering. in Kunst / Popart
Bekijk kavel

Andere interessante kavels