Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zeer fraaie kussenkast. met palissander en gezwart palissanderhout gefineerd op eiken. De rechteoverhellende geprofileerde kap versierd met aan weerszijden en centraalleeuwenkoppen omringd door 2 cherubijnen. Bovende centrale leeuwenkop een monogram met tempelierskruis en de letters R en S vastgehouden door 2 engelen. De twee rechthoekige deurenmet kussens , versierd met een snijwerk met bloemmotieven in ebbenhout. Centraal en aan weerszijden een zwart gelakte halve kolom bekroond door een gestoken notenhouten kapiteel met twee vrouwenhoofden omringd door leeuwenkoppen. De ornamenten verkeren in topconditie met een prachtige rood bruine patine . De centrale kolom beweegbaar voor heterachter gelegen sleutelgat. De zijkanten ook voorzien van kussens. In de onderkast een lade met de twee leeuwenkoppen.Staand op de drie originele zwartgelakt bolpoten. Binnenzijde tweeeikenhouten planken met palissander front, daaronder 2 schuifladen. Rechts boven is een kluisje ingewerkt . hiervan ontbreekt de sleutel. In de rechter deur is een geheim vak voorzien met 6 uitneembare houten schuifjes. Hier en daar zijn kleine restauratiewerken vereist , maar kast kan perfect in huidige staat in gebruik worden genomen .Verzendkosten voor België 300 euro. Voor andere landen kan de minimale kost doorgegeven worden aan de hand van de bestemming . in Antiek / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels