Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Marine Officierssabel model m1882 inclusief Sabel-schede. De schede heeft gebruikerssporen, het Sabel is in zeer goede staat... Bijzonder mooi Nederlands Marine Officierssabel. 19e eeuw. Fraai gedecoreerd, Yzerhouwer / WKC Solingen Germany Sabel dat gedragen wordt door Officieren van de marine. Dit is een veel voorkomend model sabel want het wordt sinds 1882 gedragen en is nog steeds hét standaard sabel voor marine officieren. Gemonteerd in verguld messing. Totale lengte (zonder schede) is circa 84 cm. De schede is van zwart leder. De kling is vanaf 1894 volgens voorschrift voorzien van vele prachtigeversieringen. Voor 1894 was de kling kaal. Dit sabel is van mijn vader geweest (Kapitein-Luitenant Ter Zee bij de Marine voorlichtingsdienst), de koper kan indien gewenst contact met mij (de verkoper) opnemen over wie en wat hij was bij de Koninklijke Marine, voorts heeft mijn vader destijds diverse boekjes geschreven voor de Marine in Wapens / Decoratieve wapens en collecties
Bekijk kavel

Andere interessante kavels