Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Antiek handgemaakt 1e gehalte zilveren zoutvat. Geheel met de hand gemaakt in de Louis de XVI stijl en fraai gedecoreerd met gedetailleerde guirlandes. Staat op 4 fraai bewerkte pootjes en is voorzien van een puntgave blauw glazen binnenbak. Het zoutvat is mooi vollediggekeurd en oa.gemerkt met: Zilvergehalte teken 925 (eerste gehalte zilver) Tevens Nederlands nagekeurd en gemerkt met Nederlands gehalte teken ZI wat staat voor oude in de handel terugkerende werken van 1e gehalte zilver. Nakeur Meesterteken CBZ+ = C Bos en Zoon B.V. Amsterdam. Diameter is 5,00 cm en de hoogte is 3,3 cm. Gewicht van het geheel is 48,2 gram. Zowel het zilver als de glazen binnenbak verkeren in bijzonder mooie en gave staat zonder deuken of krassen. Geheel is door zijn fraaie bewerking en heldere blauwglazen binnenbak een opvallend en bijzonder decoratief geheel. Uiteraard ook gewoon te gebruiken. Aangetekende verzending. in Decoratieve objecten / Curiosa
Bekijk kavel

Andere interessante kavels