Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zeer mooie vintage gesigneerde Monet vergulde schakelarmband. Prachtige vintage vergulde armband van "Monet ' Voor de leeftijd In zeer goede vintage staat! Normale gebruikssporen. Bekijk alle foto's goed, ze maken deel uit van de beschrijving! Lengte, zie foto's. Ondertekend "MONET" Elke fashionista weet het, een outfit is maar zo goed als de accessoires die je ermee combineert. Niet iedereen wil echter een fortuin uitgeven aan dure sieraden. Monet-sieraden zijn te onderscheiden als superieure kostuumjuwelen voor alle soorten budgetten zonder in te boeten aan vakmanschap. Monet-sieraden zijn verkrijgbaar bij geselecteerde winkels. Vintage Monet-sieraden zijn ook zeer wenselijk, dus kopers worden aangemoedigd om in de gaten te houden bij antiekwinkels en tweedehandswinkels. Monet-sieraden, vintage en eigentijds, komen in een brede selectie op winkelsites, zoals eBay. Wat de gelegenheid ook is, je kunt niet fout gaan met een paar gewaagde Monet-stukken om een outfit compleet te maken. in Sieraden / Antieke sieraden
Bekijk kavel

Andere interessante kavels