Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Massieve handgemaakte 1e gehalte zilveren miniatuur in de vorm van een weegschaal Miniatuur is uitzonderlijk gedetailleerd met de hand gemaak en voorzien van fraaie details zoals: Lade kan open en dicht,gewichten blok op de weegschaal,weegschaal werkt,rondom gedecoreerd met gravures enz enz. Gemaakt van een hoog gehalte zilver (925/1000) Geheel is mooi volledig gekeurd en oa.gemerkt met keurtekens: Gehalte teken 925 wat staat voor 1e gehalte zilver. Naam van de maker van de het geheel Medusa Oro Italië. Is een forse miniatuur met een breedte van 3,7 cm. Is voor een miniatuur ook behoorlijk zwaar en heeft een gewicht van 32,1 gram. Geheel is in bijzonder mooie en gave staat,alle details zijn goed aanwezig en goed zichtbaar. Miniatuur is door zijn robuuste uitstraling en fraaie details een opvallend en bijzonder decoratief object. Wordt verzonden middels aangetekende verzending. in Decoratieve objecten / Curiosa
Bekijk kavel

Andere interessante kavels