Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Complete Martin Visser set bestaande uit een paar 'SZ01' fauteuils, met een passende salontafel en bijzettafel. De fauteuils hebben een geborsteld stalen frame en de zitting en armleuningen zijn gemaakt van pitriet. Beide stoelen zijn in zeer goede staat, bij 1 stoel is een kleine beschadiging in de zitting van het riet (zie foto). De salontafel is in zeer goede staat, de bijzettafel iets minder wegens lichte waterschade op het blad (zie foto). Afmetingen stoel (L x B x D): 69cm x 62cm x 69cm Afmetingen salontafel (L x B x D): toe te voegen Afmetingen bijzettafel (L x B x D): toe te voegen Ophalen in Antwerpen centrum of levering mogelijk in overleg. in Design en vintage / Designmeubels en -objecten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels