Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Märklin - SEH 800 - in originele verpakking inclusief het vloeipapier, NS loc serie 1100 in blauwe uitvoering Productiejaar 1955 met beige dak, model dat slechts dat jaar geproduceerd is.Heeft origineel sleepcontact en pantografen STA6. Rijdt zeer goed, is krachtig genoeg voor een sleep bijpassende wagons. Met handschakelaar voor boven- en benedenleiding, werkt op beide 100%. Verlichting 100% goed.Schakelt voor-/achteruit prima op origineel relais, dus dubbelschakelen.Koppelingen type BK5. Blauwe, zwarte en beige lak goed in orde lichte gebruikssporen, is tenslotte 65 jaar oud. Een rode bufferbalk heeft een kleine lakbeschadiging. De foto's tonen de staat. De doos is goed, alleen het etiket is wat minder. in Modeltreinen / Märklin H0 modeltreinen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels