Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Märklin H0 - 3171 - Elektrische "Houtloc" D109 van de Zweedse Staatsspoorwegen Statens Järnvägar (SJ), besneeuwde uitvoering Bedrijfsnummer: D 109 Voorzien van echt hout, prachtig gedetailleerd en bijzonder fraai fabrieksmatig besneeuwd. Het model is een elektrische locomotief van de bouwserie D van de Zweedse spoorwegmaatschappij SJ uit tijdperk II. Uitgebracht in 1986 tot in 1988, is analoog uitgevoerd en in het bezit van een relais voor het omschakelen van de rijrichting. De locomotief stelt de eerste reeks van de bouwserie D (I) voor waarbij de behuizing nog van hout was. Het model is voorzien van sneeuwschuivers. De lengte is 15 cm en is voorzien van relex-koppelingen. Loc is in nieuwstaat, af en toe een testrondje gereden (voor onderhoud) en nu voor verkoop opnieuw gesmeerd en getest. Loc rijdt en schakelt uitstekend, in complete ovp met locboekje en nog geseald zakje met onderdelen. Loc moet nog ingereden worden. De bouwserie D is een elektrische locomotief van de Zweedse Staatsspoorwegen Statens Järnvägar (SJ) en werd gebouwd vanaf 1925 voor de SJ, Bergslagernas Järnvägar en Dalslands Jarnvag. De locomotieven werden geproduceerd de periode 1925-1943. De 134 locomotieven D(I) die tussen 1925 en 1933 werden geleverd hadden allemaal een houten behuizing. Na 1933 werd... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels