Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Antieke massief bronzen boot hellingmeter of ook inclinometer genaamd. 19e eeuws. Zeldzaam ! Een inclinometer (ook wel clinometer of hellingmeter genoemd) is een instrument waarmee met behulp van de zwaartekracht hoeken van hellingen gemeten kunnen worden. De Inclinometer werdt gebruikt in de scheepvaart. Indirekt kan er ook de hoogte van bijvoorbeeld een boom, mast, of een ander bouwwerk mee berekend worden. Mooie geleefde staat, met natuurlijke ouderdomssporen. Zie foto’s deze tonen een duidelijk beeld van de staat. Hoogte = 28 cm Breedste punt = 41,5 cm Gewicht = 1545 gram Gebruikte maar nette staat , met minieme gebruikssporen. zie foto’s . Worden goed verpakt , verzekerd en aangetekend verstuurd met de post. Bekijk gerust ook eens onze andere artiekels. in Antiek / Maritieme verzamelobjecten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels