Bekijk kavel
Tichelaar Makkum - antieke plaquette, vogelkooi. 1915-1920, Makkum, Friesland Prachtige antieke vogelkooi van de gebroeders Tichelaar te Makkum. Paar minuscule chips aan bovenkant, verder nog helemaal intact. Merkteken achterkant: Holland 68 Het tableau is van particuliere herkomst. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel