Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Plaque met vogel in kooi gemaakt bij de firma Tichelaar in Makkum. Datering begin 20e eeuw. Handgeschilderd, achterzijde gemerkt met het logo en de initialen P.R. Conditie: behalve een schilfer links- onder en enkele kleine randfritting in goede conditie.Mooi craquelé. Zie de foto’s voor goede indruk. Afmetingen: Breed: ca. 26 cm. Hoog ca. 26 cm. Dik: 1 cm. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels