Bekijk kavel
Plaque met vogel in kooi gemaakt bij de firma Tichelaar in Makkum. Datering begin 20e eeuw. Handgeschilderd, achterzijde gemerkt met het logo en de initialen P.R. Conditie: behalve een schilfer links- onder en enkele kleine randfritting in goede conditie.Mooi craquelé. Zie de foto’s voor goede indruk. Afmetingen: Breed: ca. 26 cm. Hoog ca. 26 cm. Dik: 1 cm. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel