Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Litho Pablo Picasso, Buste de femme à la queue de: Jacqueline, hxb ca. 94x79 cm, Een litho voorstellende Vrouwenbuste Bloch 771 Gesigneerd rechts onder Picasso - Links onder 37/50, Bij deze kavel kan mogelijk een volgrechtvergoeding van toepassing zijn, welke u als koper moet voldoen. Deze volgrechtvergoeding is gebaseerd op uw aankoopbedrag inclusief opgeld, exclusief BTW.  Bij aankoopbedragen boven de € 3.000 start de vergoeding. Er is een staffeltabel beschikbaar met de af te dragen percentages. U kunt via de volgende link bekijken of de kunstenaar van dit object recht heeft op een vergoeding. https://pictoright.nl/verkopers/ledenlijst-verkopers/. De factuur van deze volgrechtvergoeding volgt na de gunning van de veiling en moet voldaan worden voordat de kavel afgehaald kan worden. in Huis en inrichting / Kunst
Bekijk kavel

Andere interessante kavels