Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Bijzondere Zwolle lepel gemaakt door de Zwolse zilversmid Cornelis Stegman die tussen 1756-1792 in Zwolle werkzaam was. De jaarletter is Y van 1762. De lepel heeft een bijzonder lof en een bijzonder uiteinde wat omhoog staat naar achteren. Op het uiteinde staan de letters J M gegraveerd. De lepel is prachtig en scherp gemerkt met zijn leeftijd van 258 jaar oud. Bijzonder is ook nog dat er GR KEUR onder elkaar in is gegraveerd. De lepel wordt aangetekend verzonden met Track en trace. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels