Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Lancia Flavia 2000 uit 1970 uit grote belgische collectie De wagen verkeert over het algemeen in goede correcte staat. Wagen stond een 10 jaar stil. Opstart is recentelijk gedaan, wagen rijdt en start maar heeft onderhoud nodig. Technisch: wagen stond een 10 jaar stil, opstart door mecanicien is gebeurd. Wagen start en rijdt. Interieur: interieur is in prachtige staat, minimale gebruikssporen. Carrosserie: wagen onderging enkele herstellingen, afwerking (lakwerk) is niet uitgeboerd. Chassis: chassis in goede staat met enkele sporen van veroudering. Een kopij van het belgische inschrijvingsbewijs aanwezig. Originele documenten niet beschikbaar. Wagen komt uit een grote belgische oldtimerverzameling. in Oldtimers, klassieke motoren en automobilia / Oldtimers
Bekijk kavel

Andere interessante kavels