Bekijk kavel
olieverfschilderij op doek kunstenaar: L. De Backer titel: Winterlandschap periode: 2e helft 20e eeuw gesigneerd: ja, rechtsbeneden verkoop zonder lijst in goede staat mooi schilderij van een winters landschap in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel