Bekijk kavel
Prachtige Art Deco opaline 8-lichts kroonluchter. Ca. 1920/1930, Frankrijk of Italië. Uiterst chique kroonluchter vervaardigd uit hoogstaande kwaliteit opaline glas in mintblauw / mintgroen kleur met vergulde monturen. Afmetingen: Hoogte 58 cm, breedte ca. 70 cm, diepte ca. 70 cm. Conditie: In puntgave en goedwerkende staat met uiterst lichte gebruikerssporen conform de leeftijd. Ophalen in Harkema (Friesland) of bezorging voor €0,25 per kilometer heen en terug binnen Nederland (met uitzondering van de Waddeneilanden).
Bekijk kavel

Andere interessante kavels