Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een bijzonder mooi veld met 16 delftse tegels naar 17e eeuws voorbeeld, vervaardigd bij Koninklijke Tichelaar Makkum in Friesland ( Nederland ). Deze tegels hebben een zeldzamere afmeting van 10 x 10 cm, ipv het gebruikelijke formaat van 13 x 13 cm. De tegels dateren uit de 70er jaren van de vorige eeuw. Ze zijn allen handgemaakt en handgeschilderd, geen print ! Tichelaar is een van de oudste bedrijven van Nederland, opgericht in 1660. Er is 1 gebroken tegel, deze is netjes gelijmd. Geen andere breuk of restauratie in deze partij. Bijna iedere tegel heeft een stempel van Tichelaar inclusief de initialen van de schilder. Het lot wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verstuurd. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels