Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een Porceleyne Fles vaas in perfecte conditie, het is beschilderd in blauw op with met theepotten. Het is aan de onderzijde gesigneerd met kunstenaarsnaam en Unicum en heeft de jaarletters do voor 1995. Het is nog in de originele doos van de porceleyne fles. Doos heeft wel wat vlekjes maar de vaas is in absolute nieuwstaat. Het is 31 cm hoog. Wordt aangetekend verzonden. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels