Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Japans Samurai Zwaard Nihonto katana. Gemaakt in Yamato provincie in het jaar 1550 door de beroemde Sue Tegai Shool Het zwaard heeft NBTHK Kicho Token (precious) zwaard verkregen op 26-10-1958 (speciaal) Dit is een authentiek Japans Samurai zwaard Nihonto gemaakt in Muromachi periode in het jaar 1550 Mumei Sue Tegai De kling is prachtig in een oude Japanse polijsting een elegant zwaard. Een zeer uniek zwaard van deze bijzondere zwaardschool die gevestigd was voor de poorten van de beroemde Todaji tempel in Nara schitterend afgewerkt tot in het fijnste detail. Het blad is in goede conditie met een kenmerkende Chu Suguha Hamon Dit zwaard is een voorbeeld van het belangrijke werk van de Sue Tegai een echt meesterwerk. De balans en scherpte is dan ook perfect De Sue Tegai school gaat ver terug en dateert al uit Begin 13e eeuw. De kwaliteit van de zwaarden zijn subliem maar vooral praktisch en elegant van vorm. Details van dit Japans Samurai Zwaard:‎ Lengte blad Nagasa 68.1 cm Kromming Sori van het blad is 1.3 cm Hammon Chu Suguha Gewicht 595 gram Habakki zilver De verkoop, aankoop en het bezit van wapens zijn onderworpen aan nationale wetten en voorschriften. Zorg ervoor dat u... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels