Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
3-armige kandelaar. Gestileerd Jugendstil model. Duitsland, Pforzheim, Lutz & Weiss, 20e eeuw Keurtekens: maan, kroon, 835s, meesterteken.Hoogte 21,5 cmBreedte: 28cm Gewicht: 250 gram Gehalte: 835/1000.Kavelnummer: 34-5804 Zie afbeeldingen voor een eigen indruk. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels