Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige vaas 'Anemone noire' uit de collection prestige van Val Saint lambert. Dit stuk is ontworpen door Juliette Féard, de dochter van Sylvie Henquin, die de leiding van Val Saint Lambert op zich nam in 2002, nadat ze de kristalfabriek overnam. Juliette Féard ontwierp in die periode enkele stukken voor Val Saint Lambert, waaronder deze 'Anémone Noire', juwelen, en een stoel die ze ontwierp in samenwerking met Philippe Starck. De vaas is gesigneerd onderaan met 'Val St Lambert' en 'Juliette Féard' Deze 'Anémône noire' werd gemaakt in zeer beperkte oplage, en dit is slechts het tweede expemplaar dat op de internationale markt wordt aangeboden wordt. Ooit. De vaas is vergezeld van 3 certificaten met informatie over Val Saint Lambert en hun productie, en de originele doos. Deze vaas is gemaakt uit kristal met een loodgehalte van ongeveer 33à 40%, veel hoger dan het wettelijk bepaald kwaliteitsminimum van 24%, wat een prachtige kwaliteit en schittering geeft. De techniek om dit twee-kleurig kristal te maken heet doubleren; de vaas wordt mondgeblazen in helder kristal, daarna wordt na rusten van het kristal het stuk gedoubleerd (ook wel gebubbeld genoemd) met kwarts kristal, daarna wordt het donkere kristal weer weggeslepen, waardoor het heldere kristal... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels