Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig werk van Jeroen Damstra. Gesigneerd rechtsonder "J.Damstra" (geb. Den Haag 1898t- overl. 1963)ttttttt Damstra heeft bekendheid gekregen door zijn vele eendenfamilies aan het water, welke hij op zeer realistische wijze wist weer te geven, waarbij  Constant Artz zijn grote leermeester en voorbeeld was.ttttttt Alhoewel Damstra niet echt veel voor Constant Artz onder deed,ttt hebben de prijzen van zijn werken nooit het niveau van die van Artz gehaald.t Dus vindt u een Artz te duur, dan is dit een meer dan voortreffelijk alternatief. Het werk verkeert in goede staat, heeft wel een miniem plakkertje linksonder, maar dit is aan de voorzijde niet zichtbaar.t Mooie houten gebrandmerkte Heijdenrijk lijst. Wordt aangetekend verzonden per PostNL. in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels