Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Authentiek Art-deco beeld van een panter "gepatineerd" Ca. 1920 Jean Carli was een Belgische beeldhouwer uit 1900 die voornamelijk religieuze christelijke beelden maakte. Zijn onderwerpen zijn veelal Madonna en het Heilig Hart, of andere klassieke voorstellingen. Beeld is gedateerd in de periode 1925-1940. Minder voorkomend werk door de artist Jean Carli. Gesigneerd aan de achterkant. In goed bewaarde staat. Afmetingen : Hoogte : 20 cm Breedte : 12.2 cm Lengte : 40.5 cm Gewicht : 3.4 kg Professionele verpakking + verzending met track&trace. in Decoratieve objecten / Beeldjes en figuren
Bekijk kavel

Andere interessante kavels