Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zeer fraai werk in olieverf op canvas voorstellende een jonge herderin met moederschaap en lammeren bij een bloeiende struik. Een werkelijk prachtig schilderij dat gemaakt is door de Belgische kunstenaar Jan van Baelen (1948). Het werk heeft een bijzonder mooie kleurstelling en een zeer fijne detaillering waardoor werken van Jan van Baelen dan ook zeer geliefd zijn bij kunstliefhebbers. Het zit verder in een eveneens mooie en tevens dure lijst en verkeert in zeer goed conditie. De afmetingen in totaal bedragen 66 x 56 cm. in Klassieke kunst / Klassieke kunstwerken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels