Bekijk kavel
Jan van Toorop Ingelijste litho's gesigneerd in de druk rechtsonderAnnunciatieStaat: Goed Leeftijd 1924In houten smalle lijst, lijst is gerestaureerd was oor houtworm aangetast, lijst en glasorigineel ca 1924 maat 22 x 27,5 cm. Op achter zijde is een tekst geschreven in potlood, (met de allerbeste wensen voor de toekomst van Jan Luyten).(zie foto) in Klassieke kunst / Prints 1800-1945
Bekijk kavel