Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Olieverf schilderij op paneel uit de tweede helft van de 20e eeuw van Jan Hendrik Jaspers (1937 - 2018) waarop een typisch Hollands ijstafereel uit de 19e eeuw is afgebeeld. De Nederlandse kunstschilder Jan Hendrik Jacob Jasper (Jan Jaspers) (zie voorlaatste foto) is geboren op 11 mei 1937 te Den Haag. Op 17 jarige leeftijd ging hij als matroos varen. In 1956 en 1957 heeft hij een opleiding gehad op The National Art School in Sydney (Australië). Aansluitend was hij leerling van kunstschilder F.T.H. van Gaalen en van kunstschilder A.N.M. Karssen. Jan Jaspers is opgenomen in het Rkd-register. Hij maakte voornamelijk schilderijen van Oudhollandse winterlandschappen, strand- en zeegezichten in de stijl van de Hollandse romantische school uit de 19e eeuw.In de signatuur van zijn naam valt de eerste letter 'J' altijd weg in de tweede letter 'H'. Hierdoor lijkt er H.J. Jasper te staan. Hij woonde en werkte inmiddels in Den Haag en had naast een atelier ook een galerie aan de Laan van Meerdervoort 249.Jan Jaspers is op 11 februari 2018 overleden in Den Haag. Het schilderij is geplaatst in de originele houten lijst.Zowel schilderij als lijst zijn in zeer goede staat. Linksonder gesigneerd De foto's vormen onderdeel van... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels