Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een prachtige set Ilu tafellampen. 3 bollen die door hun formatie ook makkelijk als vloerlampen gebruikt kunnen worden. De bollen zijn gemaakt van gesatineerd glas, zodat het licht er sfeervol door schijnt. Het gaat hier om een complete set van 3 lampen welke nauwelijks nog wordt aangeboden. Deze lampen verkeren in een nette staat. Geen chips of breuken. Wel een paar lichte plekjes in de grote bol. Moeilijk vast te leggen op de foto. De foto's maken deel uit van de omschrijving. De lampen voorzien van het merk sticker. Ontwerper en fabrikant : Ilu di VetroMateriaal : gesatineerd glas Herkomst : NederlandPeriode : jaren 80Conditie : zeer netjes Afmetingen : Grote bol: H 28 cm omtrek ca 90 cm Middelste bol: H 24 cm omtrek ca 70 cm Kleinste bol: H 18 cm omtrek ca 60 cm Wordt aangetekend verzonden en zorgvuldig verpakt. (exclusief lichtbron) in Verlichting / Lampen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels