Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige set van 12 zilveren theelepeltjes met de 11 Hollandse provincies en één theelepel "Nederland". Alle theelepels dragen het wapen en de naam van de provincie. De lepeltjes zijn zwaar- en stevig uitgevoerd en hebben een mooi bewerkte dikke steel, waar de keuren aan de achterzijde zijn ingeslagen.Nederlands zwaard en meesterteken "H.H."(H.Hooijkaas) De set verkeerd in absolute nieuwstaat. Uitgegeven door DE, jaren 1950/60 Compleet met origineel etui. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels