Bekijk kavel
Coralli presenteert: Prachtige hightops van het absolute topmerk HERMèS Maat 40,5 Type: Jackson Heerlijke sneakers in prachtig donkergrijshoogwaardig leder, zoals u mag verwachten van Hermès Zeer mooie en stoere sneakers! De staat is heel goed , wat slijtage van de zolen, zie foto’sKomt met doos (kan beschadigd zijn) en2 stofzakken (kunnen vlekken hebben) Geen minimumprijs Coralli Exclusives in Fashion / Herenschoenen
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
Asbak – IJzer (gegoten/gesmeed), Zilver verguld, gilded
1,-
Vandaag om 18:01