Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Beeld van clown van de ontwerper Giuseppe Armani voor fabrikant Capodimonte. het is gestempeld en gemerkt, origineel garantiebewijs is erbij en modelkaartje. Land van herkomst is Italië. Het beeld is in goede staat. Het wordt aangetekend verzonden vanuit België ( kosten ten laste van de koper, of het kan worden opgehaald in België ( Antwerpen ). in Decoratieve objecten / Curiosa
Bekijk kavel

Andere interessante kavels