Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Uniek Glasobject “ PINK LADY “ van de Tsjechische glaskunstenaar George Broft. Mondgeblazen in “ Überfang “ techniek. Eerst is een zachtrozebol geblazen, dan een dikke heldere kristallaag aangebracht, waarop goudfolieën zijn versmoltenen tot slot een helder kristallen toplaag.Dit geeft een prachtige kleur en diepte. Gesigneerd aan de onderzijde, G.Broft. Hoog 13 cm. Diameter 15,5 cm.Gewicht 3 Kilo In perfecte staat. Gefotografeerd met kunstlicht en daglicht. Zorgvuldige verpakking met track en trace. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels