Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een groot formaat, fijne Celadon porseleinen gemberpot met houten deksel, versierd met onderglazuur blauw glazuur met kostbare voorwerpen. Hoogte: 33 cm Diameter: 19 cm Gewicht: 2620 g Voorwaarde: De gemberpot verkeert over het algemeen in een zeer goede staat. Een paar brandfouten en ster haarlijn aan de onderkant. Zie de foto's voor meer details. Verzending met track en trace, dus u kunt uw bestelling volgen. En natuurlijk heel zorgvuldig en veilig verpakt. in Aziatische antiek / Aziatische antiek
Bekijk kavel

Andere interessante kavels