Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
OMSCHRIJVING: Friese krul 12 taartvorkjes & 12 mokkalepeltjes J.M. Visser Bijkamp Steenwijk GEWICHT:286 gram (24 stuks) MATERIAAL: zilver GEHALTE: 833/835 PERIODE: de vorkjes 1943-1946de lepeltjes jaren 60 HERKOMST: Friesland, Nederland KEURTEKENS: de vorkjes zwaardje 1906-1953 gemerkt met B1V* (1943-1946) de lepeltjes met groot keur jaren 60 gemerkt met B2V* LENGTE: 125 & 95 mm CONDITIE (bekijk alle foto’s voor een goede indruk): in goede gebruikte conditie VERZENDING:dit kavel wordt verzekerd (14,90) verzonden in waardesealbag (2,05) totale kosten 16,95 in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels