Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een antieke kogelmal / gietmal Herkomst Frankrijk 18e eeuw/19e eeuw vervaardigd van een hard en zwaar gesteente ruimte voor het produceren van 3 x 5 kogels diameter van de kogels is 1,2 - 1,3cm afmetingen:13 x 9,5 x 4 cm in goede staat met de nodige slijtage plekken waar het witte gesteente zichtbaar is geworden. Zie hiervoor de fotos. De mal zal goed verpakt verstuurd worden met track&trace in Wapens / Wapens (antieke en gedeactiveerde wapens)
Bekijk kavel

Andere interessante kavels