Bekijk kavel
In zeer goede staat, mooi brons gemerkt Lancini (Lancini-gieterij), fluitspeler, Italiaans brons met een hoogte van 27 cm en een gewicht van 1,8 kg. Verzonden via Mondial Relay met verzekering. in Antiek / Sculpturen
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
4 tickets voor De Pannenkoekenboot (Ma t/m Vrij)!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis