Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zeer fraai 19e eeuws beeld van een arenleester. Staat op een grote roze marmeren base. In zeer goede conditie.Geen beschadigingen, licht sleetse mooie patina. De sokkel is ook gaaf,heeft wel wat groefsporen bovenop door het gebruik. Totale hoogte 70 cm (beeld 63 cm, sokkel 7 cm). Gesigneerd ''E. Aizelin''. Bezichtigen vooraf mogelijk met tussenkomst veilingmeester. Zorgvuldige aangetekende verzending.Vanwege het forse totaal gewicht zal de sokkel wordt gedemonteerd, mede om schade te voorkomen. Het object wordt dan verpakt dan in 2 dozen (brons en marmer), circa 20 kg en 18 kg. in Antiek / Sculpturen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels