Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
De prachtige tafelklok is voorzien van een messing wijzerplaat met Romeinse cijfers en is gesigneerd met de tekst "John Thomas, London".en met maanstand weergave. - Op binnendeur staat label, met de letters in een schild J W A (Zie foto’s) - Zeer mooie notenhouten kast met aan beide zijkanten mooie ajour klankvensters. En metbronzen ornamenten op de tafelklok. (Zie foto’s) - Opwindsleutel wordt bijgeleverd. - Afmetingen : Hoogte 29cm / Breed 20cm / Diepte 15cm. De tafelklok wordt zorgvuldig ingepakt, en snel verstuurd. in Klokken / Klokken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels