Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig, lieftallig beeld van de Franse kunstenaar Émile Bruchon (act. ca. 1880-1910).Het beeld draagt middenvoor een plaatje met de titel van het beeld "Fontaine de Jouvence", par Bruchon. Er is door de kunstenaar veel aandacht besteed aan de gedetailleerde uitwerking en de expressie van het geheel. Het beeld is op de voet gesigneerd door de maker, voorzien van het gieterijstempel fabrication française en heeft een mooie patina. Het beeld staat op een houten voet van latere datum.Emile Bruchon was een leerling van de beroemde Franse beeldhouwer Mathurin Moreau en maakte zowel sculpturen als decoratieve objecten, uitgevoerd in brons en zamak.De uitvoerige fotoreportage completeert deze beschrijving.Een beeld in dit formaat en van deze kwaliteit wordt zelden te koop aangeboden.Kavel wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden in een op maat gemaakte houten kist conform ISPM nr. 15519741/742. in Antiek / Sculpturen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels