Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zeer mooie antiek vinaigrette kannetje voor olie en azijn. Geblazen glas met twee compartimenten en twee giet tuitjes. Oorspronkelijk was dit soor glazen kannetjes een luxe op de tafel in rijkere huizen, Werdt gebruikt voor notenolie , olijfolie , azijn ... Uitzonderlijk in goed bewaarde staat, minieme gebruikssporen. Zeldzaam ! 19e eeuws Frankrijk Artisanaal met de mondgeblazen antiek glas , men kan de oneffenheden en luchtbellen in het glas nog zien . Hoogte = 22,5 cm Diameter = 8 cm Gewicht = 460 gram Wordt met zorg verpakt , verzekerd en aangetekend verstuurd met de post, colissimo. Bekijk gerust ook eens mijn andere aangeboden artiekels. in Antiek / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels