Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Monumentaal en vroeg schilderij van Groninger Ploeg Architect en Schilder Egbert Reitsma Voorstelling interieur Grote of Andreaskerk te Hattem. Olieverf op paneel gevat in zinken lijst welke naar verluid door Reitsma zelf werden vervaardigd. Het doek verdient zorgvuldig restauratiewerk, zowel rechtsonder als rechtsboven kleine scheur in het doek en her en der wat verlies van olieverf. Uniek en zeldzaam werk, dat zelden te koop wordt aangeboden. De architectuur van Egbert Reitsma (Ulrum 1892 - Glimmen 1976) is vernieuwend en heeft een geheel eigen signatuur.Het is niet verwonderlijk dat hij actief lid werd van de kunstkring "De Ploeg", de avant-garde in de jaren twintig en dertig van de twintigste eeuw.Het hoogtepunt van zijn werk is het Noorder Sanatorium in Zuidlaren.Daarnaast heeft hij bijzondere huizen gebouwd in Groningen, stad en provincie en de rest van het land. Een substantieel deel van zijn werk bestaat uit bijzondere gereformeerde kerkgebouwen, zoals die in Kollum en Appingedam.Ook de magistrale "gereformeerde kathedraal" van Andijk is van zijn hand.Bovendien bouwde hij nog utiliteitsgebouwen zoals boerderijen, pompstations voor de waterleiding en fabrieken. in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels