Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
EenPaar Franse Opaline Glazen Trapornamenten in Houten Display | Newel Post Finials | Boules d'Escalier | Saint Louis | Frankrijk, 19e Eeuw. *Functie: Trapornament, Newel Post Finial, Boule d'Escalier. *Maker: Saint Louis, Frankrijk. *Leeftijd: 19e Eeuw. Circa. 1860-1880. *Herkomst: Frankrijk. *Materiaal: Opaline Glas + Brons. *Conditie: Perfect. INCLUSIEF HOUTEN DISPLAY: *Hoogte: 22 cm/ 8,66 inch. *Lengte: 7 cm/ 2,76 inch. *Breedte: 6 cm/ 2,36 inch. *Gewicht: 1,282 KG. EXCLUSIEF HOUTEN DISPLAY: *Hoogte: 19,5 cm/ 7,68 inch. *Lengte: 7,5 cm/ 2,95 inch. *Gewicht: 800 Gram. *Belangrijk: Een paar antieke trap ornamenten, ook wel "Newel Post Finials" of Boules d'Escalier" genoemd. Dit paar is afkomstig uit Frankrijk. Gemaakt in de 2e helft van 19e eeuw, door Saint Louis. Om er 2 in precies dezelfde maat, kleur en vorm te vinden, in zeldzaam.Hier bovenop is ook de kleur van deze "bollen" zeldzaam. Geribbelde vorm, afgemaakt met een platte bovenkant. Het houten display heb ik zelf gemaakt. In de foto's vindt u een voorbeeld van een bestaan trap ornament. in Antiek / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels