Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Deze glanzend groene pendant designlamp komt van de Nederlandse top-designer Edward van Vliet, welke behoort tot de beroemde hedendaagse generatie Nederlandse ontwerpers. De kap van deze prachtige designerslamp is 24 cm hoog en de diameter is 21 cm en weegt ca. 1,25 kilogram. Het snoer is ca. 80 cm lang, je kunt de lamp dus op iedere gewenste hoogte hangen, de mooie fitting is van porcelein. Dit vroege ontwerp van zijn hand is gemaakt in opdracht van Haans Design (zie ook het metalen ophang-element bovenaan de kap). De lamp is in goede staat met hele lichte slijt- en gebruikssporen. Wordt goed verpakt en met track-en trace verzonden. in Interieur en decoratie / Lampen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels