Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
E.D. van Oort, De Vogels van Nederland (Ornithologica Neerlandica), vijf delen, inclusief het losse registerdeeltje dat vaak ontbreekt. Geïllustreerd met 407 schitterende platen. Gebonden in donkerbruin half leer, ruggen met vijf ribben en met goudopdruk. Groen buckram op de platten. Het registerdeeltje groen buckram met goudopdruk. Formaat ca. 29 x 37 cm, register ca. 20 x 11,5 cm. Staat: goed. Ruggen hier en daar een schaafplekje en verbleekt tot lichtbruin. Ook platten vertonen sporen van gebruik. Binnenwerk gebonden met strokenbinding. Als in een oude atlas. Elke plaat op een strookje papier, dat meegebonden is. Binnenwerk vooral op schutbladen wat vlekjes. Platen grotendeels vrij van foxing.Snede ook wat lichte foxing. De platen van deel 1 zijn chromolitho’s; van de andere delen in colotypie. Deel 1: 1922, 250 pagina’s en platen 1-87 Deel 2: 1926, 265 pagina’s en platen 88-169, inclusief 149A. Let op de volgorde is afwijkend; na 163 volgt 169 en dan 164 tot en met 168. Dit klopt met de paginanummers. Deel 3: 1928, 252 pagina’s en platen 170-246, inclusief 189A en B en 246A. Deel 4: 1930, 256 pagina’s en platen 247-323. Deel 5: 1935, 325 pagina’s en platen 324-402, inclusief 388A Register: 1939, 168 pagina’s. Een prachtige... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels