Bekijk kavel
Zeer fraaie luxe hardcover in kunstleder op groot formaat. Afgewerkt met metalen bescherm- hoekjes. Genummerd en gesigneerd door Thom Roep. Met als bijlage een fraaie druk van de originele cover tekening. Deze uitgave is genummerd van 1 t.m 175. Compleet met de uitgevers folder. Het geheel is in een Nieuwstaat. (nummer kan afwijken van de foto) Kijk goede naar de foto's, deze zijn een onderdeel van de beschrijving. Het geheel wordt goed verpakt verzonden. U kunt het album ook komen afhalen in onze vernieuwde winkel. De vervolg delen van deze luxe reeks zijn nog beperkt leverbaar. Het item wordt verzekerd, aangetekend verzonden. Blijf gezond en beleef een fijne veiling! Stripwinkel Barabas in Boeken en strips / Nederlandstalige strips
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
Diamant – 1.22 ct – Smaragd – W-X, Light Yellow – SI1
70,-
Vandaag om 22:04
2 Presale tickets voor Avonturenpark Hellendoorn!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis