Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Dmitry Kostylew (1976-) professionele artiest Bestudeerd door Ilya Glazunov (1930-2017) Internationaal bekende Russische kunstenaar. Tentoonstellingen en veilingen: Zwitserland, Duitsland, Nederland, Estland, Letland, Italië, Rusland, VS, etc. -Kunstbeurzen: Londen, Los Angeles, New York, Tallin, Zürich, Moskou, Kaliningrad -Recente privétentoonstellingen: Moskou, New York. De schilderijen bevinden zich in privécollecties en staan hoog aangeschreven bij experts over de hele wereld. Volgende. Montenegro - olieverf op doek, gesigneerd linksonder en verso getiteld in het Russisch. Afmeting doek: 33,5×33,5 cm. 2008. Doek op lijst. Aan de koper wordt een door de kunstenaar ondertekend echtheidscertificaat overhandigd. Snelle en veilige wereldwijde verzending: UPS in Kunst / Klassieke kunstwerken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels