Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Uitgegeven ter gelegenheid van de presentatie van de plannen tot het bouwen van een Smurfenland in het Anspach winkelcentrum. Genummerd en gesigneerd op 100 exemplaren. Met uitklapbare plattegronden en ontwerptekeningen. Enig minpunt zijn een paar "groefjes" op de achterzijde ter hoogte van de afbeelding van het gebouw (kleur niet beschadigd). Ik heb een poging gedaan om dit weer te geven op een foto. Je ziet het vooral bij tegenlicht. Vermoedelijk is dit zo van de drukker gekomen, want voorts is het album puntgaaf. Zeldzaam. in Strips / Nederlandstalige strips
Bekijk kavel

Andere interessante kavels