Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Polychroom schotel van De Porceleyne Claeuw, 18e eeuw. Floraal thema met moiie helder kleuren Diameter 23 cm. De foto's maken deel uit van de omschrijving Geen restauratie 's In goede staat.Voor de rest de gebruikelijke schilfers aan de randen en mist stukje glazuur aan de achterkant. Wordt goed verpakt en verzekerd verzonden. in Antiek / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels