Bekijk kavel
Mooie vaas Daum Nancy Acide geëtst Décoré Sneeuwklokjes Oranje geel en lichte parelmoer tinten H 13,5 cm en 9 cm x 9 cm breed Puntgaaf zoals op de foto’s te zien is in Interieur en decoratie / Keramiek en glas
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
2 tickets voor Grotten van Han en Het Wildpark!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis