Bekijk kavel
Zeer fraai en liefdevol sculptuur van een moeder met in haar schoot haar kind. Kunstenares : Corry Ammerlaan. Hoogte : 11 cm Breedte : 7 cm Gewicht: 560 gram Materiaal : Alloy en marmer Het beeld verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden. in Decoratieve objecten / Beeldjes en figuren
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
2 tickets voor Kasteel Hoensbroek!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis